Biz Kimiz?

Gsd Çelik

BLACK ART STEEL

Firmamız 1981 yılında babamız Ahmet BALCI tarafından Güven Metal-İş Profil ve Demir Doğrama Atölyesi olarak kurulmuştur. 2004 yılında aynı çatı altında Ramazan BALCI yönetiminde Güven Soğuk Demir ismi ile devam etmiştir.

2014 yılına kadar demir doğrama, profil işleri, çelik çatı, izolasyon, kaydırma ve pergule gibi uygulamalarda da bulunmuştur. 2014 yılından sonra köklü değişikliklerle kurumsallaşmak adına, kemik kadromuzun yanı sıra idari personel, mimar, mühendis ve teknik personel çalışma arkadaşlarımızı da bünyemize dahil edip GSD ÇELİK YAPI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak çelik konstrüksiyon ve inşaat işlerini de hizmetlerimiz arasına katarak yolumuza devam etmekteyiz. Fabrikamızın yanı sıra sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve ürünlerimizi sergileyebilmek adına ilk konsept mağazamızı açmış bulunmaktayız.

Firmamız 2017 yılında kurumsallaşma yolunda bir adım daha atarak yeni bir marka altında tüm işlerini toplamak adına BLACKART ismi ile özel tasarım ve lazer kesim işlerinde sektöründe öncü firmalardan olmuştur.

G
BLACK ART STEEL

Arkadaşlarınıza Önerin